Eco Lucart

Przedsiębiorstwo Lucart Group powstało w latach 30 dwudziestego wieku w Villa Basilica we Włoszech. Firma od początku swej działalności zajmowała się produkcją różnego rodzaju wyrobów papierowych sukcesywnie rozszerzając swoją ofertę i podnosząc jakość towarów. W roku 1998 Cartiera Lucchese, jako pierwsza włoska firma otrzymała certyfikat jakości EU- Ecolabel. W obecnej chwili Lucart Group produkuje rocznie 340 000 ton papieru i zatrudnia około 1400 osób w zakładach położonych we Włoszech, Francji i Hiszpanii. W roku 2010 w odpowiedzi na rosnące potrzeby polskich konsumentów dystrybutor firma DTJ rozpoczęła sprzedaż najwyższej klasy ręczników papierowych, papierów oraz czyściw celulozowych marki LUCART Natomiast od roku 2013 jesteśmy bezpośrednim importerem do Polski produktów marki Strong Professional oraz Smile, przez co możemy zaoferować Państwu przystępny poziom cenowy, gwarancję wysokiej jakości wyrobów oraz wkład w rozwój ekologii – produkty posiadają certyfikaty Ecolabel i/lub PEFC. Przez wprowadzenie do sprzedaży produktów marki Eco Natural podnosimy poziom zaangażowania w ochronę środowiska naturalnego – produkty te bowiem, jako jedyne na świecie są wykonane z czystych włókien celulozy pozyskanych z recyklingu zużytych opakowań typu Tetra-Pak, ponadto nie są wybielane chemicznie. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą szeroką ofertą.

OFERTA

Toalety

Ideale rozwiązania i szeroka oferta ręczników oraz papierów gwarantują maksymalną higienę w okolicach toalety. Profesjonalne systemy dozowania optymalizują zużycie papieru oraz koszta.

Warsztaty

W 100% wysokiej jakości czyściwa z recyklingu. Mocne włókna gwarantuje doskonałą wytrzymałość i chłonność, dlatego produkt te sa idealny do ciężkich prac. Produkty idealne do czyszczenia w przemyśle i warsztatach.

Restauracje

Produkty przeznaczone dla Restauracji, mają wyjątkową jakość wykonania oraz miękość, a jednocześnie są mocne i chłonne. Wysoki poziom wydajności gwarantuje maksymalną higienę w okolicy toalety, kuchnii. Papiery do zastosowań w restauracjach są testowane dermatologicznie

Medical

Idealne produkty dla obszaru ochrony zdrowia, które łączą w sobie najwyższą jakość, komfort i praktyczność, aby zagwarantować lepszą higienę. Lucart nasącza Papiery medyczne specjalnym balsamem bakteriostatycznym, zapobiegającym wzrostowi i namnażaniu się bakterii. Produkty medyczne są testowane dermatologicznie.